Oferty sektora finansowego dla osób indywidualnych oraz firm.

Bank proponuje rozmaite możliwości dla osób indywidualnych i przedsiębiorstw. Oferujemy szybki kredyt gotówkowy. Aby wypełnić wniosek o szybki kredyt gotówkowy wystarczy dostęp do Internetu. Jeżeli masz już konto w naszym banku, możesz sprawdzić w serwisie transakcyjnym albo w nowej aplikacji mobilnej czy przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę kredytową. Oferta to indywidualny limit, wstępnie wyliczony na podstawie historii Twojego rachunku. Pieniądze na dowolny cel do 150 000 zł, uzyskasz nawet w 15 minut. Nie musisz oczywiście mieć wcześniej konta w naszym banku, żeby uzyskać kredyt bez wychodzenia z domu.

Pieniądze z pożyczki
Author: Vsevolod Knyazev
Source: http://www.flickr.com
Nowiutkie meble nabywamy zatem na kredyt. Nierzadko po jakimś czasie wydarza się coś nieoczekiwanego więc bierzemy następny kredycik. W końcu powstaje niekorzystne zjawisko spirali kredytowej. Zjawisko to polega na tym, że przy pewnym pułapie zadłużenia by je spłacić zaciągamy kolejne pożyczki.

Nieruchomość
Author: Phillip
Source: http://www.flickr.com
Niestety w placówkach bankowych będziemy musieli trochę poczekać i na dodatek może okazać się, że kredytu i tak nie otrzymamy. Dlatego dobrze zerknąć na pożyczka (zobacz patrz szczegóły) pod zastaw mieszkania. Jeśli mamy porządne auto lub cztery kąty, to na pewno pod zastaw którejś z tych rzeczy otrzymamy dużą pulę pieniędzy. Najważniejsze jest jednak pomyśleć o tym, czy będziemy mieli na raty. Jeżeli posiadamy tego typu pewność, to nie musimy się przejmować. Jednak, jeśli brak nam tego rodzaju pewności musimy uważać, bo w pozabankowych firmach jest wysokie oprocentowanie i odsetki za nieterminowe wpłaty rat też są duże.

garść banknotów
Author: Free Creative Commons Images for Colorful Souls!
Source: http://www.flickr.com
Pierwsze kroki należy udać do urzędu, by uporządkować wszelkie formalności, podbić odpowiednie dokumenty. Następnie trzeba założyć rachunek bankowy dla firm. Można to uczynić osobiście w placówce banku lub przez stronę www. Konto bankowe przez Internet uruchamia się z łatwością. Wszystko jest prosto pokazane, klient jest prowadzony krok po kroku. Starczy usiąść przed sprzętem komputerowym, wpisać na klawiaturze adres internetowy określonego banku i wejść na stronę główną. Po kliknięciu w ikonę ‘rachunek bankowy dla firm’ można konto bankowe przez Internet założyć. Trzeba podać dane adresowe, nazwę działalności, numer NIP.Jest nieruchomość otrzymasz pożyczkę

Dla zakładów polecamy darmowe konta dla firm. Darmowe konto dla firm najwięcej zalet przyniesie przedsiębiorcom, którzy szukają darmowego internetowego rachunku dla firm. Konto jest w całości darmowe – w pakiecie jest bezpłatne prowadzenie rachunku, obsługa karty, przelewy (w tym do ZUS i US) oraz bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.